YALOVA FİKİR ATÖLYESİ MERKEZDE VE İLÇELERDE ÖĞRETMENLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ
Müdürlüğümüz bünyesindeki Yalova Fikir Atölyesi merkezde ve ilçelerdeki öğretmenlerimizle bir araya gelerek bilgilendirmede bulundu.![YALOVA FİKİR ATÖLYESİ MERKEZDE VE İLÇELERDE ÖĞRETMENLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ](/meb_iys_dosyalar/2023_09/30214310_Picsart_23-09-30_21-42-31-887.jpg)
Müdürlüğümüz bünyesinde çalışmalarına devam eden Yalova Fikir Atölyesi, merkezde ve ilçelerimizde okulların proje ekipleri ve medyalarından sorumlu öğretmenler ve okul yöneticileriyle bir araya gelerek Erasmus+, eTwinning, Patent Eğitimleri, Harezmi Eğitim Modeli, Anadolu Mektepleri, Akıl ve Zeka Oyunları, Yerel Projeler, TÜBİTAK ve TEKNOFEST Projeleri, sportif etkinlikler, törenler ile okulların web siteleri, 81 Çalıkuşu Yalova E-Dergisi, Kurumsal Sosyal Medya Kullanımı ve bu sene Yalova'da eğitimi öne çıkaracak Yalova Eğitimi Geliştirme Stratejisi (YEGES) konularında bilgiler verdi.