YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HALİL İBRAHİM AKMEŞE'NİN KURBAN BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HALİL İBRAHİM AKMEŞE'NİN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Değerli Öğretmenlerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz ve Kıymetli Velilerimiz,

Birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, paylaşmanın ve yardımlaşmanın en güzel örneklerinin sergilendiği bir Kurban Bayramı'na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu özel günlerde, gönüllerimizde sevgi, saygı ve hoşgörünün daha da güçlenmesini temenni ediyorum.

Kurban Bayramı, insanlık adına en güzel hasletlerin yaşandığı, kardeşlik ve dayanışma duygularının yoğun olarak hissedildiği müstesna bir dönemdir. Bayramların, toplumumuzda sevgi ve saygının yaygınlaşmasına, hoşgörü ve anlayışın artmasına vesile olmasını diliyorum. Özellikle çocuklarımızın bu değerlerle büyümeleri, geleceğimizin teminatı açısından son derece önemlidir.

Bu vesileyle, tüm öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler diliyorum. Bayramın, ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve refah getirmesini temenni ediyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

Halil İbrahim Akmeşe

İl Milli Eğitim Müdürü

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 77200 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.