YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HALİL İBRAHİM AKMEŞE'NİN ARA TATİL MESAJI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim Akmeşe, 17-20 Nisan tarihlerini kapsayan ara tatil dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HALİL İBRAHİM AKMEŞE'NİN ARA TATİL MESAJI

Büyük bir heyecanla başladığımız 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının 2. döneminde Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle bir süre daha ayrı kaldık. Ayrı kaldığımız yaklaşık 3 haftalık süreçte öğretmen, öğrenci ve velilerimizle ülkemizin yaşadığı büyük felaketin sebep olduğu yaraları sarmak için çok çalıştık. Öğretmenlerimiz hiç düşünmeden afet bölgesine giderek arama kurtarma faaliyetlerine yardımcı oldu. Öğrencilerimiz "Deprem Bölgesinde Bir Kardeşim Var" diyerek birçok yardım malzemesini bölgeye gönderdi. Bu afet, tamiri çok zor olan yaralar açsa da hep birlikte bu kötü günleri atlatmak için gerekli olan en önemli güce sarıldık. Eğitim gücüne. Bu güçle yeniden başladığımız eğitim öğretim faaliyetlerine şimdi de kısa bir ara veriyoruz.

Sevgili öğrencilerimiz,

Sizler ülkemizin ve geleceğimizin teminatısınız. Çabalarınız ve fedakârlıklarınızla geçirdiğiniz bu dönemin ara tatilinde bol bol dinlenmenizi, vaktinizi en verimli şekilde değerlendirmenizi, ailelerinizle bol bol sohbet etmenizi varsa eksikliklerinizi gidermenizi ve okumanızı ayrıca bayramda büyüklerinizi ziyaret ederek geçirmenizi temenni ediyorum. Şimdiden hepinize iyi bayramlar.

Sevgili Meslektaşlarım,

Bizlerin ne kadar büyük bir aile olduğunu gösterdiğiniz bu dönemde hepinize tüm emekleriniz ve fedakârlıklarınız için sonsuz teşekkür ediyorum. Sizler bu kutsal mesleği yaparken sadece öğretim yapmadığınızı gerektiğinde şartlar ne olursa olsun her an hazır olduğunuzu gösterdiniz. Öğrencilerimiz için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Son molamızdan sonra artık yılı bitirene kadar çok çalışacağız. Sizlere teşekkür ediyor ve iyi bir seminer dönemi ve tatil diliyorum. Ayrıca şimdiden Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum.

Halil İbrahim AKMEŞE

İl Milli Eğitim Müdürü

 

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 77200 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.