YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HALİL İBRAHİM AKMEŞE'NİN ARA TATİL MESAJI

İl Millî Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim Akmeşe, 14-18 Kasım tarihlerini kapsayan ara tatil dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HALİL İBRAHİM AKMEŞE'NİN ARA TATİL MESAJI

12 Eylül'de büyük heyecanla başladığımız yeni eğitim öğretim yılının ilk dönemine 14-18 Kasım tarihleri arasında ilk ara tatille mola verirken öncelikle sağlıkla geçireceğiniz bir tatil dönemi diliyorum.

Geçen iki aylık süreçte öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve okul yöneticilerimizin üstün çabası ve emeğiyle birçok çalışma gerçekleştirildi, birçok proje için de ilk adımlar atıldı. Eğitim öğretim yılı sonuna kadar da okullarımızda birçok çalışma yine tüm paydaşlarımızla birlikte gerçekleştirilecek. Bu çalışmaları verimli ve keyifli geçirebilmek için tatil sürecinde öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin iyi dinlenerek okullarına dönmüş olmalarını temenni ediyorum.

Sevgili öğrencilerimiz,

Ara tatil süresince öncelikle sağlığınıza dikkat ederek beslenmeniz ve ailenizle vakit geçirmeniz çok önemli. Bu süreci aynı zamanda derslerinizde eksikleriniz olduğunu düşündüğünüz konulara zaman ayırarak geçirmenizi ve ara tatil sonrası dinlenmiş olarak daha hazırlıklı şekilde sıralarınızdaki yerlerinizi almanızı diliyorum.

Sevgili meslektaşlarım,

Sorunsuz ve okullarımızın eksiklerini gidererek başladığımız yeni eğitim yılının iki ayını geride bırakırken öncelikle keyifli bir seminer ve dinlenme dönemi diliyorum. Ara tatil sonrası öğrencilerimizle kaldığımız yerden ve aynı heyecanla eğitim öğretime devam etmek temennisiyle bu süreçteki tüm çalışmalarınız, çabalarınız ve emekleriniz için teşekkür ediyorum.

 

Halil İbrahim AKMEŞE

İl Milli Eğitim Müdürü

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 77200 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.