YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Denizlerimiz İçin El Ele Projesi Tanıtım Sunusu ve Videosu
15/03/2019![Denizlerimiz İçin El Ele Projesi Tanıtım Sunusu ve Videosu](/meb_iys_dosyalar/2019_03/15172732_1.jpg)
Sahil Güvenlik Güney Marmara Grup Komutanlığı tarafından ülkemiz canlı deniz kaynaklarının korunabilmesi ve özellikle yaz dönemindeki boğulma olaylarının azaltılması maksadıyla 5-12. sınıf öğrencilerine yöenlik “Denizlerimiz İçin El Ele” konulu farkındalık çalışmasına ait Tanıtım Sunusu ve Video’ya aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz.