YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"BİR TAKIM OKUMALAR" KİTAP OKUMA YARIŞMASI İL BİRİNCİLERİ BELLİ OLDUÖğrencilerimizin çağın gereklerine uygun olarak okuyan, düşünen, yorumlayan, eleştiren, medeniyetimizin kültürel mirasını değerlendiren, kültürümüzün söz ve yazı varlığını geliştiren, zenginleştiren ve yaygınlaştıran; geleceğin kültür elçileri olmak için çaba harcayan, okumayı bir yaşam biçimi hâline getiren, arkadaşlarıyla kültürel zeminde yeni bağlar kuran bireyler olarak yetişmelerini sağlamak ve onların bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal, edebi ve meslekî gelişimlerine çok yönlü katkıda bulunmak amacıyla Müdürlüğümüz bünyesinde YEGES kapsamında yürütülen "BİR TAKIM OKUMALAR" Kitap Okuma Yarışması İl Birincileri belli oldu.

Kendi sınıfları düzeyinde birinci olan takımlarımızın ödülleri 11 Haziran 2024 tarihinde saat 14.00'da Yalova Uygulama Otelinde gerçekleştirilecek olan ödül töreninde takdim edilecektir.

YALOVA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BİR TAKIM OKUMALAR KİTAP OKUMA YARIŞMASI
İL GENELİ SONUÇLAR

Kategori

Okul Adı

Derece

3. Sınıf

GSD Eğitim Vakfı Çiftlikköy İlkokulu

Birinci

Gaziosmanpaşa İlkokulu

Birinci

4. Sınıf

Gaziosmanpaşa İlkokulu

Birinci

5. Sınıf

Şehit Talha Bahadır Ortaokulu

Birinci

6. Sınıf

Piyalepaşa Ortaokulu

Birinci

7. Sınıf

Şehit Talha Bahadır Ortaokulu

Birinci

8. Sınıf

700. Yıl Osmangazi Ortaokulu

Birinci

10. Sınıf

Zehra Ekşinozlugil Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Birinci

11. Sınıf

Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi

Birinci

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 77200 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.