YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeşilay Cemiyeti Yalova Şubesinden Ziyaret

16/05/2018
Yeşilay Cemiyeti Yalova Şubesinden Ziyaret

 

Yeşilay Cemiyeti Yalova Şube Başkanı Ali Faik AYDIN ve yönetim kurulu üyeleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN’ u makamında ziyaret etti.

Yeşilay yöneticilerinin ziyaretinden büyük memnuniyet duyduğunu belirten Müdürümüz; “Eğitimde kaliteyi ve başarıyı hedefledikleri gibi, sağlıklı nesiller yetiştirmeyi de en önemli amaç olarak gördüklerini ifade ederek, çocuklarımızı ve gençlerimizi her türlü bağımlılıktan uzak tutmak için ellerinden gelen çalışmaları titizlikle yaptıklarını, çocuklarımızın sağlıklı bir gelecek inşa etmesi için mücadelemiz sürecek; biz eğitimciler, çocuklarımızı her türlü bağımlılıktan uzak tutmak adına çaba gösteriyoruz. Ülkemizin genç beyinlerini vatansever, sağlıklı, bağımlılıktan kurtulmuş gençler olarak yetiştirmek görevimiz!" dedi.

Yeşilay Cemiyeti Yalova Şube Başkanı Ali Faik AYDIN’da; “Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyarette bulunduğu İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN’ a teşekkür ederek, çocuklarımızın sağlıklı nesiller olarak yetişmesi için İl Milli Eğitim Müdürlüğüyle işbirliği çalışmalarına yoğun olarak devam edeceklerini belirtti.

 

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.