YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yalova Dijital İçerik Projemiz Hazır

18.06.2021
Yalova Dijital İçerik Projemiz Hazır

Temel Eğitim Genel Müdürlüğü programlar ve öğretim materyalleri bünyesinde çalışma kitapları ve dijital içerik üretimi projesinde ilimiz 5. Sınıf Fen bilimleri Çalışma Kitabı ve 6. Sınıf Matematik Çalışma Kitabı hazırlanmıştır.

17.06.2021 tarihinde İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz YENİYOL'a sunularak bakanlığa yollamak için hazır hale getirilmiştir. Yapılan bu çalışmalarda İlimizde görevli Orgeneral Selahattin Risalet Demircioğlu Ortaokulu Matematik öğretmeni Yeşim AYDIN, Şehit Abdülhamit Kaya İmam Hatip Ortaokulu Matematik Öğretmeni Fatih ÖZKAN, Abdülhamid Han Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Evrim ARSLAN, Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik Tarasım Öğretmeni Mikail Elçi, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni Hakan ARSLAN gönüllü olarak yazarlık görevini yerine getirmiştir.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Abdülaziz YENİYOL, yaşadığımız salgın sürecinde eğitim öğretim faaliyetlerini sorunsuz bir şekilde yürüten  ve  aynı zamanda özveriyle çalışıp yerel ve kültürel değerlerimizin kullanıldığı iki kitap hazırlayarak eğitime önemli katkılar sundukları için öğretmenlerimize teşekkürlerini iletti.                                                                                                                                                                                                                                           

 

18-06-202118-06-2021

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.