YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği´ne Ziyaret

18/03/2019
Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği´ne Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN, Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şubesi´ni ziyaret etti.

Ziyarette konuşan, Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şube Başkanı Mustafa ÜRKMEZ, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, “İl Milli Eğitim Müdürü Ali TOSUN, bizi şimdiye kadar hiç yalnız bırakmadılar. Her fırsatta, Gaziler Günümüzde, Şehitler Günümüzde derneğimizi ziyaret ettiler. Kendilerine bundan dolayı teşekkür ediyoruz. Şehit ailelerimize ve gazilerimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı ayrıca çok memnun olduğumuzu dile getirmek isterim” diye konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN ise; “Sizlerin yanınızda olduğumuzu hissettirmeye çalışıyoruz. Eğer bunu hissettirebiliyor isek ne mutlu bize. Bu acıya engel olamıyoruz ama paylaşımında en azından sizlerin yanınızdayız her zaman, sadece bugünlerde değil.

Maarif camiası olarak, beraberliğimizi perçinleyici, ilham verici, farkındalık yaratıcı etkinliklerde sizlerle olmaktan son derece mutluyuz. Bizler şehit ve gazilerimizi hiçbir zaman unutmayacak, onların bize bıraktığı bu mukaddes emanete her zaman aynı inanç ve bilinçle sahip çıkacağız. Tarihimizden aldığımız güçle ülkemizi yüceltmeye, vatanın bölünmez bütünlüğünü korumaya devam edeceğiz.

Bize düşen, bizi biz kılan değerlerin taşıyıcısı olmak, geçmişten alınan güçle yeniliklerin izini sürmek, kendi birikimlerimizin değerini bilmektir. Bir kez daha tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize sağlık diliyorum. Çanakkale’yi, 15 Temmuz’u destan kılan milletimizin tüm zaferleri kutlu olsun.” dedi.

Müdürümüz; derneğin taleplerinde de her zaman yardımcı olacaklarını sözlerine ekledi.

Ziyaret, sohbet ve hatıra fotoğrafının çektirilmesinin ardından sona erdi.

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.