YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Termal İlçesi Okul Müdürleri İle Toplantı Yapıldı

10/06/2020
Termal İlçesi Okul Müdürleri İle Toplantı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun, LGS Merkezi Sınavı öncesi Termal İlçesi okul müdürleri ile toplantı yaptı.

Toplantıda, Covid-19 pandemi sürecinin tüm hassasiyetleri gözetilerek  Milli Eğitim Bakanlığı'nın sınav uygulama talimatları doğrultusunda  yapılacağını belirterek, Okul Müdürlüklerinin Yapacağı İşlemler, İl/İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerinin Yapacağı İşlemler, Özel Eğitim İhtiyacı Olan Öğrencilerle İlgili İşlemler, Sınavın Uygulanması sürecinde yapılacak tüm iş ve işlemlere değinerek hiçbir öğrencinin mağdur olmadan, sağlıklı bir sınav uygulaması yapılabilmesi için tüm eğitim yöneticileri ve salonlarda görev alacak öğretmenlerden maksimum düzeyde hassasiyet göstermelerini istedi.

Müdürümüz Ali Tosun, 20 Haziran'da LGS' ye girecek tüm öğrencilere başarı dileklerini ileterek sorunsuz bir sınav uygulama süreci diledi.

LGS gündemli toplantı; katılımcıların sınav uygulamasına dair iş ve işlemler ile ilgili olarak gelen soruların cevaplanması ile son buldu.

10-06-202010-06-2020

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.