YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Süleymanbey Mahallesinde Okul Yapımı İçin Protokol İmzalandı

30/09/2020
Süleymanbey Mahallesinde Okul Yapımı İçin Protokol İmzalandı

Valimiz Sayın Muammer Erol, İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol ve Hayırsever Yalova Group Yönetim Kurulu Başkanı Orbay Sabri Tuna Yalova İli, Merkez ilçesi Süleymanbey Mahallesindeyapılacak olan okulun protokolünü imzaladı.

İlimiz Merkez ilçesi Süleymanbey Mahallesinde20 derslikli İlkokul yapımına dair protokol Valimiz Sayın Muammer Erol, İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol ve Hayırsever Yalova Group Yönetim Kurulu Başkanı Orbay Sabri Tuna tarafından imzalandı.

Valilik Makamında düzenlenen protokol imza törenine, Valimiz Sayın Muammer Erol, İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol ve Hayırsever Yalova Group Yönetim Kurulu Başkanı Orbay Sabri Tuna katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol imzalanan protokol töreninde "Yalova eğitimde marka bir şehrimiz, marka şehrimize bu yatırım bizim için de çok önemli, yapılacak olan bu okul için burada bulunan katılımcıların huzurunda size teşekkür ederim. Allah razı olsun, eğitime yapılacak yatırım çok önemli, bu okulun Yalova'mıza ve memleketimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Valimiz Sayın Muammer Erol, okul yaptıracak Hayırsever Yalova Group Yönetim Kurulu Başkanı Orbay Sabri Tuna'ya teşekkür etti.

Protokol, okulun İlimize ve Ülkemize hayırlı uğurlu olması temennileri ile son buldu.

30-09-202030-09-2020

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.