YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Spor Lisesi Protokolü Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK´un Katılımıyla İmzalandı

26/04/2019
Spor Lisesi Protokolü Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK´un Katılımıyla İmzalandı

Bir dizi ziyaret ve program için ilimize gelen Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK´un hayırseverler ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldiği toplantıda Spor Lisesi protokolü imzalandı. 

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK, Valimiz Muammer EROL, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN ile birlikte İş Adamı ve Hayırsever Orbay TUNA´nın yaptıracağı Spor Lisesi´nin protokolü´ nün imzalandığı törende Bakanımız Sayın SELÇUK; Herkesin parası olabilir, herkesin finansmanı olabilir ama herkes hayır yapamaz. Hayır yapmak bir kısmet, nasip işidir. Hayırseverlerimizin yaptığı ve yapacağı katkılar için tüm kalbimle şükranlarımı sunuyorum. Hayırseverlik sadece parayla pulla olan bir iş değil. Bunun dışında her türlü katkı, destek bu memleketin, Yalova’mızın kalkınması için büyük bir vesile olacaktır." dedi.

İmza töreninin ardından Bakanımız Ziya SELÇUK tarafından Yalova ´da eğitime katkıda bulunan hayırseverlere Teşekkür Belgesi verdi.


27-04-2019

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.