YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sanat, Spor ve Kültürle Tam Öğrenme Projesi

09/10/2018
Sanat, Spor ve Kültürle Tam Öğrenme Projesi

          Öğrencilerin sağlıklı akademik gelişimlerinin sağlanması sanat, spor ve kültürel alanlarda alacakları yenilikçi eğitim programları ile mümkündür.  "Sanat Spor ve Kültürle Tam Öğrenme Projesi" ile öğrencilerin sağlıklı gelişimini desteklemek için öğrencilerin sanat, spor ve kültür alanlarından en az birine yönlendirilmesi ve boş zamanlarında zararlı alışkanlıklarla tanışmamaları amaçlanmaktadır. Konuyla ilgili Sanat, Spor ve Kültürle Tam Öğrenme Yönergesi, EK-A1, EK-A2, ve EK-B aşağıda yer almaktadır.

          Proje kapsamında, okulda her sınıf düzeyindeki öğrencilere EK-A Formunun (İlkokullar/ortaokullar EK-A1, Liseler EK-A2, Öğrenci; Sanat, Spor Ve Kültürel Faaliyetleri Tanılama Formu) uygulanması ve uygulama sonucu elde edilen verilerin,  EK-B formuna aktarılarak 18 Ekim 2018 tarihi mesai bitimine kadar arge77@meb.gov.tr  adresine gönderilmesi gerekmektedir.

 

Yönerge

İlkokul/Ortaokul Öğrenci Anketi

Lise Öğrenci Anketi

Okul Tanılama Listesi

 

 

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.