YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sanat, Spor ve Kültürel Faaliyetleri Tanılama Anketi

06/10/2017
Sanat, Spor ve Kültürel Faaliyetleri Tanılama Anketi

 

Öğrencilerin sağlıklı akademik gelişimlerinin sağlanması sanat, spor ve kültürel alanlarda alacakları yenilikçi eğitim programları ile mümkündür.

Öğrencilerin sağlıklı gelişimini desteklemek, zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak ve öğrencilerin sanat, spor ve kültür alanlarından en az birine yönlendirilmesi maksadıyla açılması planlanan kurslara yol göstermesi bakımından;

Aşağıda bulunan anketlerin; okul idareleri tarafından öğrencilerin öğrenim durumuna göre velileri ile birlikte doldurulmasının sağlanması, ardından toplanan anket formlarının tasnif edilerek aşağıda bulunan excel formatındaki çizelgeye işlenerek, çizelgenin excel formatında 16 Ekim 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar arge77@meb.gov.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

 

Not: Anket formları okullarda muhafaza edilecektir.

 

Sanat, Spor ve Kültürel Faaliyetleri Tanılama Yönergesi

İlkokullar İçin Öğrenci-Veli Anket Formu

Ortaokullar İçin Öğrenci-Veli Anket Formu

Liseler İçin Öğrenci-Veli Anket Formu

Anket Sonuçlarının İşleneceği Çizelge

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.