YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Polis Haftası Nedeniyle Ziyaret

07.04.2021
Polis Haftası Nedeniyle Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık'ı  Polis Haftası nedeniyle ziyaret etti.

Ziyaret sırasında bir konuşma yapan İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol, 176. Kuruluş Yıldönümüne ulaşan Türk Polis Teşkilatının milletimizin can ve mal güvenliğinin korunması amacıyla gece gündüz demeden fedakârca görev yaptığını söyledi.

Emniyet teşkilatımızın üstün gayretleri ile Yalova'nın güvenlik açısından ülkemizin en huzurlu illeri arasında yer aldığını belirten Müdürümüz; "Türk Polis Teşkilatımız toplumsal huzurun sağlanmasında, suçluların adalete teslim edilmesinde ve ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunmasında önemli görevler üstlenmektedir. Çağın gereklerine uygun olarak hizmet kalitesini artıran, teknik donanımını kuvvetlendiren, tecrübeli kadrosuyla suç ve suçlularla etkin mücadele eden polis teşkilatımız gerektiğinde devletimizin bekası ve kutsal saydığımız değerler uğruna canını ortaya koymaktadır. Polis Haftası vesileyle, üstün görev anlayışıyla giydiği üniformanın hakkını vererek şehitlik ya da gazilik mertebesine ulaşan kahraman polislerimizi minnetle anıyoruz." dedi.

Ziyaret, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık'ın ilimizde yürüttükleri çalışmalar ve Polis Haftası etkinlikleri hakkında bilgiler vermesi ile sona erdi.

07-04-202107-04-2021

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.