YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Yapımı İçin Protokol İmzalandı

23/09/2020
Okul Yapımı İçin Protokol İmzalandı

Valimiz Sayın Muammer Erol, İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol ve Hayırsever Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş. Yalova İli, Çiftlikköy İlçesinde Hayırsever Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. tarafından yapılacak olan okulun protokolünü imzaladı.

            İlimiz Çiftlikköy İlçesi, Çiftlikköy Mahallesi, Çakallarbayırı Mevkiinde bulunan alan üzerine 24 derslikli Teknik Lise Binası +2 laboratuvar, +1 kütüphane, +1 kapalı spor salonundan oluşan Teknik Lisenin yapımına ilişkin protokol Valimiz Sayın Muammer Erol, İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol ve Hayırsever Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. tarafından imzalandı.

            Valilik Makamında düzenlenen protokol imza törenine, Valimiz Sayın Muammer Erol, İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol ve Hayırsever Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. katıldı.

            İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol imzalanan protokol töreninde "Yalova eğitimde marka bir şehrimiz, marka şehrimize bu yatırım bizim için de çok önemli, yapılacak olan bu okul için burada bulunan katılımcıların huzurunda size teşekkür ederim. Allah razı olsun, eğitime yapılacak yatırım çok önemli, bu okulun Yalova'mıza ve memleketimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

            Valimiz Sayın Muammer Erol, okul yaptıracak Hayırsever Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş.'ye teşekkür etti.

            Protokol, okulun İlimize ve Ülkemize hayırlı uğurlu olması temennileri ile son buldu.


23-09-202023-09-2020

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.