YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Kupası'nda Final Heyecanı Başladı

22/11/2019
Öğretmenler Kupası'nda Final Heyecanı Başladı

Türkiye Öğretmenler Kupası için mücadele eden Basketbol Takımımız, bugün kupanın heyecanı ile oynayacak.

Çankaya Ümitköy Anadolu Lisesi'nde oynanacak olan final müsabakalarında Bakan Yardımcısı Mustafa Safran, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Adnan Boyacı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun ve protokol üyeleri hazır bulundu.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Adnan Boyacı, "İnsanların eğitim hayatında her zaman kahramanı olan öğretmenleri vardır. Çocuklarımıza rol model olan öğretmenlerimizin sporun bir yaşam biçimi olması ve spora olan ilginin artması konusunda da çocuklarımızın kahramanı olacakları düşüncesiyle hareket ettik. Öğretmenlerimizi bu alanda da görünür kılmayı hedefledik." değerlendirmesinde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun da "Kaybedenin kazandığı, kazananın alkışlandığı bir karşılaşma olsun, başarılar diliyorum, ifadelerini kullandı.

Protokol, Bölge Şampiyonu olan Basketbol Takımımızla hatıra fotoğrafı çektirerek, başarılar diledi.


22-11-201922-11-2019

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.