YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Eğitim Değerlendirme Toplantısı

13/02/2019
Mesleki ve Teknik Eğitim Değerlendirme Toplantısı

Mesleki ve Teknik Eğitim Değerlendirme Toplantısı, İl Millî Eğitim Müdürü Ali TOSUN başkanlığında, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet AYDIN, Mesleki ve Teknik Eğitim Şubesinden sorumlu Şube Müdürü Yavuz POSTALLI ve il genelindeki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürlerinin katılımıyla Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde yapıldı.

 

Adnan Menderes Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya il genelindeki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürleri katıldı.

 

Konuşmasına ilimiz eğitim camiası için toplantının hayırlara vesile olması temennisiyle başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun birinci dönemin huzur içerisinde geçtiğini dile getirdi. Müdür Ali Tosun, “Birinci dönem yapmış olduğunuz başarılı çalışmalar için sizlere teşekkür ediyorum. Umarım ikinci dönemde sizlerle daha güzel çalışmalara imza atmaya devam ederiz” diye konuştu.

 

Öğrencilerin sosyal ve kültürel faaliyetlere katılması konusunda eğitim liderlerinden destek isteyen İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, “Ülke bazında başlatılan projelere öğrencilerimizin katılımı noktasında sizlerden destek bekliyoruz. 2023 Eğitim Vizyonu eğitimciler olarak bizim ortak dilimiz olacak. Sayın Bakanımızın da ifade ettiği gibi okul müdürlerimiz bulunduğu okulu bir yerden daha yüksek bir yere taşırsa yaptığı iş bir anlam taşır. Durumu idare etmek yerine yeni yöntemler geliştirelim.” ifadelerini kullandı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun’un konuşmasının ardından toplantı, eğitim öğretim faaliyetleri, yönetim ve okul güvenliği konularında yaptıkları bilgilendirmeler ile sona erdi.

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.