YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Kapsamında TÜBİTAK Proje Eğitimleri Yapıldı

19.02.2021
Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Kapsamında TÜBİTAK Proje Eğitimleri Yapıldı

Yalova'da "Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi" kapsamında 4 okulumuzda görev yapan idareci ve öğretmen paydaşlarımıza yönelik "TÜBİTAK 2204 A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri" eğitimleri düzenlendi.

Yalova İl Millî Eğitim Müdürlüğü Atatürk Bilim Sanat Merkezi tarafından düzenlenen eğitim, uzaktan eğitim olanaklarıyla çevrim içi olarak gerçekleştirilmiştir. Kimya Öğretmeni Zuhal Küçük tarafından programın içeriğine uygun olarak "TÜBİTAK 2204 A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri" sunumu yapıldı. Eğitim, tek oturumda gerçekleştirildikten sonra eğitimler sonunda katılımcıların soruları yanıtlandı.

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Dr. Uğur İnan açılış konuşmasında; "Eğitimin paydaşlara ulaşmasında katkı sunan Atatürk Bilim Sanat Merkezi yöneticileri başta olmak üzere, sunumu gerçekleştiren Atatürk BİLSEM Kimya Öğretmeni Zuhal Küçük'e ve ortak projelerde birlikte çalışarak ve tecrübe ile imkanları bir araya getirerek öğrencilerin gelişimine katkı sunan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.

 

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.