YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında İl Milli Eğitim Müdürlüğü Voleybol Takımı İl İkincisi Oldu

15/05/2019
Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında İl Milli Eğitim Müdürlüğü Voleybol Takımı İl İkincisi Oldu

            19 Mart 2019 tarihinde başlayan ve 02 Mayıs 2019 Perşembe günü oynanan final müsabakası ile sona eren 2019 Yılı Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında Müdürlüğümüz Voleybol Takımı İl İkincisi oldu.

            İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN'un da bulunduğu takımda Kaşgarlı Mahmut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Dr. Uğur İnan ve Beden Eğitimi öğretmeni İskender Suiçmez, Koruköy İlkokulu Müdürü Umut Sapan, Beden Eğitimi Öğretmeni Atilla Aksu ve sınıf öğretmeni Özgür Koşararslan, Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Enes Kılıç, Atatürk İlkokulu Müdür Yardımcısı Cemal Yılmaz, Öğretmen Yusuf Ziya İlkokulu Müdür Yardımcıları Yemen Gök ve Recep Karaç, Esenköy Adnan Kaptan Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Rabia Akarsu ve Bilişim Teknolojileri öğretmeni Gizem Evren, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi Beden Eğitim öğretmeni Mahmut Kahveci, Sevim Göğez Ortaokulu Matematik öğretmeni Kadir Dağyıkan ve Abdülhamid Han Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Hüseyin Kutrup yer aldı.

            Çok çekişmeli karşılaşmaların oynandığı turnuva boyunca başarılı maçlar çıkaran İl Milli Eğitim Müdürlüğü Voleybol Takımı, zorlu geçen final maçı sonunda Termal Belediyespor'a 3-2 yenildi ve turnuvayı 2. sırada tamamladı. Turnuva sonrasında takımda yer alan sporcular ikincilik kupasını İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN'a takdim etti.

 

            Müdürümüz yaptığı konuşmada, alınan ikincilik kupasından dolayı tüm takım oyuncularını tek tek tebrik etti ve gösterdikleri performanstan dolayı teşekkür etti.

 

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.