YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İnsani Yardım Vakfı'ndan Müdürümüze Teşekkür Plaketi

09/10/2019
İnsani Yardım Vakfı'ndan Müdürümüze Teşekkür Plaketi

İnsani Yardım Vakfı (İHH) Yalova Temsilcisi Dr. Sabri Kan İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun'u ziyaret ederek verdikleri desteklerden dolayı Teşekkür Belgesi takdim etti.

Ziyarette kısa bir konuşma yapan İHH İl Temsilcisi Dr. Sabri Kan, merhametin ve erdemli davranışların unutulduğu bir dünyada paylaşmayı seçen, mazlumlara yardım elini uzatan, iyilik ve dayanışma kervanına katkılar sunduğu için Müdürümüz Ali Tosun'a teşekkür belgesi verdiklerini söyledi.

İHH'dan böyle bir teşekkür belgesi almaktan onur duyduğunu belirten Müdürümüz ise, "İnsani Yardım Vakfı'nın samimiyetini tüm dünyaya kanıtlamış bir kurum. Eğitim camiamız ve şahsım olarak her zaman bu iyilik kervanına katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Her zaman destek olmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Teşekkür Belgesinde, "Adaletin, merhametin ve erdemli davranışların unutulduğu bir dünyada siz paylaşmayı seçtiniz; mazlumlara uzanan yardım eli oldunuz. İyilik ve dayanışma kervanına katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz" ifadeleri yer alıyor.

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.