YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde E-Twinning Proje Çalışmaları Devam Ediyor.

27/12/2019
İlimizde E-Twinning Proje Çalışmaları Devam Ediyor.

İlimizde yürütülen e-Twinning çalışmalarının geliştirilmesi için İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Hüseyin ÇİBİR başkanlığında il planlama toplantısı gerçekleşti. Toplantıya e-Twinning İl Koordinatörü Mevlüt ERDEM ve ilimizde aktif olarak e-Twinning projeleri uygulayan ve bu projeler sonucunda Avrupa Kalite Etiketi ve Ulusal Kalite Etiketi almaya hak kazanmış yönetici ve öğretmenler ile bu çalışmaya destek vermek isteyen öğretmenler katıldı.

İlimizde yapılan e-Twinning projeleri ile ilgili istatistiki bilgiler veren İl Koordinatörü Mevlüt Erdem mevcut durumun geliştirilmesi yönünde toplantıya katılan yönetici ve öğretmenlerin fikirlerini önemsediklerini dile getirdi. E-Twinning çalışmalarının sayısal olarak çoğalmasının yanında yapılan projelerin niteliklerinin de geliştirilmesinin önemine dikkat çeken İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Hüseyin Çibir, yapılacak çalışmalarda e-Twinning Avrupa Kalite Etiketi ve Ulusal Kalite Etiketi alabilmek için proje yapan ve yapacak olan okullarımıza gerekli teknik desteğin sağlanacağını ifade etti. Ayrıca e-Twinning Okulu olma yolunda çok sayıda okulumuzun bu kapsama girebilmesi için atılması gereken adımların da toplantıya katılan ekip ile gerçekleştirilebileceğini vurgulayan Hüseyin Çibir, Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her daim destek vereceklerini ifade etmişlerdir.

27-12-201927-12-2019

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.