YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Altınova'da Yapıldı

25/12/2019
İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Altınova'da Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizin katılımı ile değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Müdürümüz Ali Tosun, 2023 Eğitim Vizyonunun hedefleri doğrultusunda planlanan projelerin uygulanabilirliği ve sürdürülebilirliği konularına değindi.

Toplantıda 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri başta olmak üzere, Projelerin  değerlendirilmesi, yatırımlar ve okullarda devam eden bakım-onarım çalışmalarının değerlendirilmesinin yanı sıra liselere merkezi ve yerel yerleştirme iş ve işlemlerinin değerlendirilmesi ve Projeler kapsamında yapılacak faaliyetler gündeme alındı.

İl Milli Eğitim yöneticilerinin de alanlarıyla ilgili bilgiler aktardığı toplantıda, ilçe milli eğitim müdürleri de ilçelerindeki eğitim çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.