YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu Seminer Çalışmalarına Katıldı

06/09/2019
İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu Seminer Çalışmalarına Katıldı

           İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu'nu ziyaret ederek, öğretmenlerin çalışmaları hakkında görüşlerini alıp önerilerde bulundu.

         Müdür Ali Tosun, seminer döneminin bütün bir yılın eğitim öğretiminin planlanması; her türlü sosyal, akademik, sportif ve kültürel çalışmaların hazırlığını yapılması açısından önemli olduğunun altını çizdi. Ayrıca Tasarım ve Beceri Atölyeleri hakkında bilgiler veren Müdür Ali Tosun, "Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan atölyeler eğitimi gerçek hayatla ilişkilendirecek, teori ile pratiği birleştirecek. Atölyelerde çocuklar, hayata daha güçlü ve 'çift kanatlı' bir şekilde hazırlanabilecek" dedi.

          Toplantıda, okul idarecilerinden eğitim öğretim hakkında bilgi aldıktan sonra seminer çalışmalarına katılarak, öğretmenlerle eğitim öğretim üzerine konuşarak başarılı bir eğitim öğretim dönemi temennisiyle hatıra fotoğrafı çekilerek okuldan ayrıldı.

 

06-09-201906-09-201906-09-2019

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.