YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz´ün Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

14/03/2018
İl Millî Eğitim Müdürümüz´ün Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

 

Kaşgarlı Mahmut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´ni ziyaret eden ve öğrencilerimizle sohbet eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN; “Sizler bu ülkenin istikbali ve istiklalisiniz. Milletimizin umudu sizlersiniz. Geleceğe yönelik umut ve heyecanlarımız sizler sayesinde. Onun için ailenize, ülkemize ve milletimize olan sorumluluğunuzu her zaman hatırlayın ve çok çalışın. Çünkü bu ülke eğitimli insanların ve eğitimli gençlerin omuzlarında yükselecektir” ifadelerini kullandı.

İngilizce Dil Eğitim Sistemi olan DynEd eğitimi için oluşturulan DynEd Sınıfı’nı ziyaret eden Müdürümüz, çalışmaları yerinde inceleyip öğrencilerin derslerine katıldı. DynEd sisteminin öğrencilerin İngilizceyi günümüz teknolojilerinden faydalanarak, bilgisayar başında kalıcı bir şekilde, kaliteli bir programla oyun ve etkinlik havasında öğrenmesinin önemli olduğunu vurguladı.

“Bilgi Çağında Bir Hedefe Ulaşmak Kadar, Bu Seviyeyi Koruyup Geliştirebilmek de Önemli”

Öğrencilerimizi doğru çalışma yöntemlerine yönlendirerek sistemi verimli ve zevkli hale getirmek, ilimizi DynEd kullanımında da öne çıkarmak hedefimizdir.  DynEd kayıt yönetim sistemine Yalova genelinde tüm kurumlarımız ve öğrencilerimiz sisteme aktif olarak kaydedilmiştir. Yalova olarak beklenen hedefin üzerinde bir başarı sağlamış bulunmaktayız. Bu başarıda emeği geçen İl Koordinatör ve yardımcısı başta olmak üzere tüm öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor ve okullarımızın başarılarının katlanarak devam etmesini diliyorum.” dedi.

“Kurum Kültürü Ve Aidiyet Bilinciyle Eğitimde Hedefler Maksimize Edilebilir.”

Öğretmenler Odası’ndaki toplantıda: “Kurum kültürünün; aidiyet bilincinin bir kurumun kendi içinde düzen ve disiplinin oluşturulması açısından önemli olduğunu; bu yüzden her kurumun kendine ait kültür anlayışını tüm meslektaşlarıyla birlikte belirlemesi gerektiğini söyledi. 

14-03-201814-03-201814-03-201814-03-201814-03-201814-03-2018

 

 

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.