YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüzün Dr. Abdülaziz Yeniyol'un Yıl Sonu Mesajı

02.07.2021
İl Millî Eğitim Müdürümüzün Dr. Abdülaziz Yeniyol'un Yıl Sonu Mesajı

Değerli Yalova Eğitim Ailesi, 

2020-2021 Eğitim Öğretim yılını 2 Temmuz'da tamamlıyoruz. Özlemini çektiğimiz okullarımıza kısa bir zaman önce kavuşmuştuk. Okullarımız, sınıflarımız öğrencilerimiz ile şenlendi.

Ülke olarak salgın sürecinin olumsuzluklarını geride bırakıyor ve geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. Bu zorlu süreçte öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve ailelerimiz eğitim için büyük bir gayret ve fedakârlık gösterdiler. Her ne şartta olursa olsun "Eğitimde Marka Kent" hedefimizden vazgeçmedik ve tüm eğitim öğretim paydaşlarıyla üstümüze düşeni yaptık. 

Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak EBA Destek Noktaları oluşturup öğrencilerimizin uzaktan eğitim sürecini destekledik. EBA Destek Noktalarına ulaşamayan öğrencilerimiz için Bakanlığımız ve hayırseverlerin destekleriyle evinde tablet ya da bilgisayar olmayan öğrencilerimize internet paketi ile birlikte tablet desteği sağladık.

Yeni eğitim öğretim dönemi için gün sayıyor olacağız. Tüm eğitim ailemizin sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaz tatili geçirmesini diliyor, saygılar sunuyorum.

 

Dr. Abdülaziz YENİYOL

İl Millî Eğitim Müdürü

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.