YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol, "Telafide Ben de Varım" Programını Değerlendirdi

15.06.2021
İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol,

İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol,  Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti, "Telafide Ben de Varım" programını değerlendirdi.

Değerlendirme kapsamında İl Millî Eğitim Şube Müdürü Yavuz Postallı da hazır bulundu.

Öğretmenler odasında öğretmenler ile toplantıda buluşan Müdürümüz, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi'ndeki, eğitim öğretim faaliyetleri ve yürütülen projeler hakkında öğretmenlerden bilgi aldı.

Müdürümüz, Valiliklerce oluşturulacak Kurul koordinasyonunda gerekli planlamaların yapılıp öğrencilerimizin etkin ve verimli bir yaz dönemi geçirmelerinin sağlanması hususunda bilgilendirmelerde bulundu.

Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda eğitimde fırsat adaletini sağlamak, okullar arasındaki başarı ve imkân farklılıklarını azaltmak, Covid-19 salgını sürecinde gerçekleştirilen seyreltilmiş, uzaktan eğitim faaliyetlerinin sona erdiği yaz tatili döneminde çocuklarımızın fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla "Telafide Ben de Varım" Programı hazırlanmıştır.

15-06-202115-06-202115-06-2021

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.