YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol, İlçe Millî Eğitim Müdürleri İle Toplantı Yaptı

20/08/2020
İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol, İlçe Millî Eğitim Müdürleri İle Toplantı Yaptı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol, istişare ve değerlendirmelerde bulunmak üzere  İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile Müdürlük toplantı salonunda toplantı yaptı.

Toplantıda "Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Tedbirleri Kapsamında, öğrenci, öğretmen ve veli bilgilendirme rehberlerinin incelenmesi ve "Okulum Temiz Belgesi" hususları, Okul/ilçe/il zümreleri, ders kitaplarının dağıtımı, büyük ve küçük onarımlar, TYP ve Güvenlik Personeli, LGS, TYT, AY sınavlarının yerleştirme işlemleri" ile ilgili gündem maddeleri görüşüldü.

İlçe Millî Eğitim Müdür Yardımcıları ve İlçe Millî Eğitim Müdürlerinin katıldığı toplantıda eğitimin bir gönül işi olduğunu ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol, ilçedeki eğitim ve öğretim ile ilgili beklentilerini dile getirerek, "2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde ekip ruhuyla çalışıp, amaca ulaşmak adına her türlü fedakârlığı yapmamız gerekir" dedi.

2020-2021 eğitim öğretim yılı için okullarımızın eğitim öğretime hazır hale getirilmesi süreci ile ilgili bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol, 2020-2021 eğitim öğretim yılına yönelik olarak yapılması gerekenlerle ilgili de değerlendirmelerde bulunurken, yürütülen çalışmalar ve yapılan planlamaları yerinde göreceğini ifade etti.


21-08-202021-08-2020

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.