YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN´un Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü Mesajı

10/04/2019
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN´un Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü Mesajı

10 Nisan 1845 tarihinde “Polis Nizamnamesi” ile kurulan Türk Polis Teşkilatımız 174 yıldır vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşamalarını sağlamak amacıyla zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin mesai yapmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımıza müteşekkiriz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle; 174’inci kuruluş yıldönümüne ulaşan Türk Polis Teşkilatı mensuplarının bu anlamlı gününü kutluyor, üstlendiği kutsal görevleri uğruna canlarını veren aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi şükranla anar, polislerimize en içten sevgilerimi sunar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

 

 

Ali TOSUN

İl Millî Eğitim Müdürü

 

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.