YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN´un Regaip Kandili Mesajı

27/02/2020
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN´un Regaip Kandili Mesajı

Regaip Kandili'nin mübarek üç aylar boyunca yaşanacak manevi ziyafetin habercisi olduğunu ifade ederek, " Aziz Milletimizin "Üç Aylar" diyerek özel bir önem verdiği ve Yüce Allah'ın insanlara rahmet ve nimetlerini ihsan ettiği Recep, Şaban ve Ramazan aylarının taçlanacağı Regaib Kandili'ne bir kez daha ulaşmış olmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Yüce dinimizin bizden istediği, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin güçlenmesine, sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının kurulmasına, insani ve ahlaki meziyetlerin yaygınlaşmasına çaba harcamalıyız.

Bu vesileyle başta ülkemiz olmak üzere ülkemiz ve İslam âleminin Regaip Kandilini tebrik ediyor, bu mübarek gün ve gecelerin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, bereket ve huzur getirmesini yüce Allah'tan niyaz ediyorum.

 

Ali TOSUN
İl Millî Eğitim Müdürü

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.