YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN'un Ramazan Bayramı Mesajı

22/05/2020
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN'un Ramazan Bayramı Mesajı

Sevgili Öğrencilerim, Kıymetli Öğretmenlerim ve Mesai Arkadaşlarım,

Maneviyatımızın yoğunlaştığı, milli birlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının gönlümüzde yer ettiği, rahmet ve bereket ayı olan mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, huzur içinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu yıl Ramazan Bayramını Korona virüs salgını nedeniyle sevdiklerimizden biraz uzakta ve buruk bir şekilde kutluyoruz. Bu bayram, diğer bayramlardan farklı olarak getirilen sokağa çıkma yasağından dolayı evlerimizde kutlayacağız. Ülkemizi ve dünyayı sarsan salgın dolayısıyla yaşadığımız zor günleri hep birlikte atlatıp, gerekli önlemleri alarak, sosyal mesafe engelini aştığımız ve tekrar kucaklaştığımız bayramları yaşamak en büyük temennimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle; Ramazan Bayramı'nın yurdumuza ve insanlığa sağlık, barış ve huzur dolu günler getirmesini diliyor, sağlıkla nice mutlu bayramlara ulaşmak dileğiyle Ramazan Bayramınızı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


Ali TOSUN
İl Millî Eğitim Müdürü

 

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.