YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN'un Ara Tatil Mesajı

15/11/2019
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN'un Ara Tatil Mesajı

Okula Mola,

Doğaya, spora, havuza, sanata, gezilere, eğlenceye, kütüphaneye, etkinliklere...

Merhaba 

Sevgili Öğrenciler;

Tatilde oyun oynayın, aileniz ve arkadaşlarınız ile güzel vakit geçirin, spor yapın, yeteneğinizin olduğu ve sevdiğiniz sosyal aktivitelerde bulunun, araştırıp gözlemleyin, kitap okuyun ve dinlenin. Günlerinizin mutlu ve verimli geçmesi temenni ediyorum. 

Kıymetli  Veliler;

Yalova'da öğrencilerimizin ara tatilde hem dinlenmeleri hem öğrenmeleri hem de keyifli vakit geçirmeleri için İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak 5 günlük program hazırladık.

Yapmış olduğumuz protokol kapsamında İlde yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları işbirliğiyle 16 ana başlık altında 40 etkinlikten oluşan ve tüm il genelinde uygulanacak program ile öğrencilerimizin 5 gün boyunca sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerden yararlanacak.  Öğrencilerimiz her gün için ayrı ayrı planlanan etkinliklerden istediklerini seçerek ücretsiz olarak katılabilecek.

Öğrencilerimizin ve siz velilerimizin tercihlerine sunduğumuz etkinlikler , "gezi", "sağlık doğa ve çevre", "bilgi ve teknoloji", "iletişim", "okuryazarlık", "sanatsal faaliyetler", "sportif faaliyetler", "araştırma ve gözlem", "oyun oynama ve bulmaca çözme", "sosyal sorumluluk", "günlük yaşam becerileri", "el sanatları", "bilim", "yardımlaşma", "kariyer planlama" ve "aile günü" başlıklarından oluşuyor.

 "Ara Tatil" etkinlikleri kapsamında Müdürlüğümüzce hazırlanan anaokulu, ilk, orta ve lise düzeylerinde yüzlerce etkinliğe, bu akşam itibarıyla,  'http://aratatil.meb.gov.tr ' internet adresinden görebilirsiniz. Buradaki etkinlikleri inceleyin ve katılabildiğiniz ölçüde katılım gösterin.

Sevgili öğrencilerim, hazırladığımız etkinliklerle doya doya eğlenmeniz ve yeni keşiflerde bulunmanız dileğiyle...

İyi tatiller diliyorum.

 

Ali TOSUN
İl Millî Eğitim MüdürüAra Tatil Etkinlik Takvimi

18-11-201918-11-201919-11-2019

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.