YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN YOSK´ un Vefa Buluşmasına Katıldı

15/10/2018
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN YOSK´ un Vefa Buluşmasına Katıldı

Yalova Ortopedikler Spor Kulübü, ilimizdeki çeşitli kurumlar, okullar ve sivil toplum kuruluşları ile vefa buluşması gerçekleştirdi.

Avrupa kupalarında ilimizi ve ülkemizi temsil eden Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (YOSK) Başkanı Alpaslan ERKOÇ, kendilerine verdiği desteklerden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN’a hem kendi adına hem de ilimizdeki engelliler adına teşekkür etti.

Her zaman YOSK’un yanında olduklarını belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN, “Üzerimize düşen görevi hem toplumumuzdaki bireyler, hem de yöneticiler olarak ne derece yerine getirirsek ülke olarak gelişmişliğimiz de o derece ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum. Ben de konuklar nezdinde tüm engelli kardeşlerimize sevgi ve saygılarımı iletmek isterim” şeklinde konuştu.

Engelli bireylerin yaşam koşullarını kolaylaştırmak adına tüm kurumların el birliği içerisinde çalışması gerektiğini kaydeden Müdürümüz, “Engellilik, sadece kişinin ya da mensubu olduğu toplumun değil, tüm insanlığın ortak sorunudur.  Engelli olmak kişinin tercihi değildir. Bunun bilincinde olarak, öncelikle kişiyi engelli konumuna düşürecek nedenlerin önlenmesi için gereken tedbirlerin alınması, öğrencilerimizin sosyal duyarlılığını arttırıcı projeler yapılması, biz idarecilere düşen en önemli görevlerden biridir. Tüm eğitim camiası adına üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

YOSK Başkanı Alpaslan ERKOÇ ise, “Sayın Müdürümüz Ali TOSUN, her daim YOSK’un ve engelli bireylerin yanında olmuştur. Yaptığı çalışmalar, engellilere yönelik projeleriyle de zaten kamuoyu tarafından büyük beğeni toplamıştır. Tüm engelli destekçilerine teşekkürlerimizi sunarım” diye konuştu.

15-10-201815-10-201815-10-201815-10-201815-10-2018 

 

 

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.