YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN Ücretsiz Ders Kitaplarını Öğrencilerle Buluşturdu

17/09/2018
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN Ücretsiz Ders Kitaplarını Öğrencilerle Buluşturdu

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilere ücretsiz verilen ders kitapları Yalova İl Millî Eğitim Müdürlüğü ekipleri tarafından okullara dağıtıldı.

Okullara getirilen kitaplar, görevliler tarafından her sınıf için ayrıldıktan sonra her öğrenci için poşetlenerek sıralara yerleştirildi.

Müfettiş Hamdi Girgin İlkokulu 1. sınıfların kitaplarının dağıtımına İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve kurum müdürleri eşlik etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN yaptığı açıklamada, her yıl olduğu gibi bu yıl da Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ücretsiz verilen kitapların dağıtımının yapıldığını söyledi. Ziyaret sırasında birinci sınıf öğrencilerinin bulunduğu bir sınıfa girerek öğrencilere ders kitaplarını dağıttı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Müdürümüz, yeni eğitim öğretim yılının hayırlara vesile olmasını temenni ettiğini belirtti.

2018-2019 eğitim öğretim yılının ilk gününde kitapların tüm öğrencilerin sırasında hazır olduğunun altını çizen İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN, "Bu uygulama devletimizin büyüklüğünü, eğitim konusundaki hassasiyetini ve vatandaşa olan hizmeti açısından büyük önem taşımaktadır. Çocuklarımızın eğitimine katkı sunan ve onların yetişmesinde büyük rol oynayan ders kitaplarımızın sorunsuz bir şekilde okullarımıza ulaştırılmıştır. Bütün öğrencilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı bir eğitim yılı diliyorum." diye konuştu.

NOT: 2018-2019 eğitim öğretim yılında okutulacak kitapların tamamına http://www.eba.gov.tr/ekitap internet adresinden ulaşılabilecek.

 17-09-201817-09-201817-09-201817-09-2018

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.