YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN Gezici Kütüphane´yi Ziyaret Etti

26/11/2018
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN Gezici Kütüphane´yi Ziyaret Etti

"İnsan Kütüphaneye gidemiyorsa, Kütüphane insanın ayağına gelir" ilkesiyle hizmete sunulan gezici kütüphane aracı Şehit Ömer Halisdemir Ortaokulu bahçesinde öğrencilerle buluştu. Gezici Kütüphane aracı İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Ahmet AYDIN ve Çiftlikköy İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Sebahattin ALTUN tarafından ziyaret edildi.

“Kitap Okuyan İnsan Düşünen İnsandır”

Başarılı olmak istiyorsanız, çok kitap okumalısınız şeklinde konuşan Müdürümüz, "Mutlaka derslerinize çalışıyorsunuzdur ancak ders dışında da kitap okumayı alışkanlık haline getirmeniz gerekir. Kitap okumanın sayısız yararı vardır. Kitap okuyan kişinin kendine olan güveni oldukça fazladır.

“Hayaller En Büyük Zenginlik”

Müdürümüz, daha sonra öğrencilere hayalleri ile hedeflerini anlatmalarını istedi. Hayallerin en büyük zenginlik olduğunu ve hayaller olmazsa bir yere varmanın mümkün olmayacağını vurgulayarak; "Hayal kurarken gelecekteki hedeflerinizi belirlemeniz lazım. Hayallerinizin peşinden koşun. Hedefleri olmayanların hayalleri olmayacaktır." şeklinde konuştu.

En güzel başarıları yakalayacağınızdan ümitli olduğunu söyleyerek başarılar diledi.

 
26-11-201826-11-201826-11-201826-11-2018 

 

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.