YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun 1 Maaşını Bağışladı!

01/04/2020
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun 1 Maaşını Bağışladı!

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali Tosun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan Biz Bize Yeteriz "Milli Dayanışma Kampanyasına" 1 aylık maaşını bağışlayarak destek verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün akşam saatlerinde yaptığı "Millete Sesleniş" konuşmasında "Biz Bize Yeteriz Türkiye'm" sloganıyla bir "Milli Dayanışma Kampanyası" kampanyası başlatıldığını duyurdu. Erdoğan'ın yaptığı açıklamanın ardından Yalova'da ilk açıklama İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun'dan geldi.

Müdürümüz, Milli Dayanışma Kampanyası'na 1 aylık maaş ile katkıda bulundu. İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tosun yaptığı açıklamasında; "Sayın Cumhurbaşkanımızın himayelerinde başlatılan "MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI" çerçevesinde ben de bir aylık maaşımı bağışlayarak bu kampanyaya katılıyorum. Gücü yeten herkesi karınca kararınca bu kampanyaya destek vermeye davet ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde Koronavirüs salgınının da üstesinden geliriz evelallah! Allah, milletimize, devletimize zeval vermesin. Birlik ve beraberliğimizi daim eylesin inşallah" dedi.

 

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.