YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Yapıldı

17/10/2018
İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Hayat Boyu Öğrenme alanında iş birliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacıyla İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli Turkuaz Salonunda yapıldı.

Vali Yardımcımız Abdurrahman İNAN başkanlığında yapılan toplantıya; İl Millî Eğitim Müdür Vekilimiz Hüseyin ÇİBİR, il kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, halk eğitim merkezi müdürleri ile okul ve kurum müdürleri katıldı.

Toplantıda, İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Veysel GÜNDAĞ; ilimizdeki hayat boyu öğrenme faaliyetleri hakkında genel bir sunum yaptı.

Toplantı; işbirliği yapılan kurum temsilcilerinin 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı için yaygın eğitim faaliyetleriyle ilgili görüş, öneri, dilek ve temennilerinin ardından sona erdi.

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.