YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Geneli Rehber Öğretmenler Toplantısı

13/09/2019
İl Geneli Rehber Öğretmenler Toplantısı

         2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı İl Geneli Rehber Öğretmenler Toplantısı İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali Tosun başkanlığında Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonu'nda yapıldı.

         Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali Tosun, Şube Müdürümüz Hüseyin Yılmaz ve Rehber öğretmenlerimiz katıldı.

         İl genelinde yıl boyunca yapılacak rehberlik hizmetlerinin koordine edildiği toplantının ilk oturumunda Rehberlik Araştırma Merkezi'nin özel eğitim bölümü ve rehberlik hizmetleri bölümünün faaliyetleri ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

         Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali Tosun, gelecek nesillerin sağlam bir temel üzerinde inşa edilmesi için öğretmenlere, özellikle de rehber öğretmenlere büyük görevler düştüğünü söyledi.

         Okullarımızda öğrencilerin en büyük destekçilerinin Rehber öğretmenler olduğunu dile getiren Müdürümüz, eğitim konusunda herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini belirterek, kaybedecek tek bir öğrencimizin olmadığını, her bireyin bu ülke için bir değer olduğunu ve ülkemiz için yapabileceği katkılar bulunduğunu vurguladı.

         Sizler, sınıf rehber öğretmenleriyle, velilerle ve asıl muhatabınız olan öğrencilerle sıkı ilişkiler kurarak bu görevi layıkıyla yerine getireceksiniz. Ben şimdiden gayretlerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum." şeklinde konuştu.

 

13-09-201913-09-2019

 

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.