YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SADÂ KÜLTÜR SANAT VE EDEBİYAT PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İlimizde de Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ''Sada ''Kültür ,Sanat Ve Edebiyat Programına Katılacak Olan Okullarımızın Koordinatörleriyle Zoom platformu üzerinden bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
SADÂ KÜLTÜR SANAT VE EDEBİYAT PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü, "İmam Hatip Okulları Öğrenci Başarısının Artırılmasına Yönelik Ar-Ge Çalışmaları" kapsamında "SADÂ Kültür Sanat ve Edebiyat Programı'nı uyguluyor.

Sadâ Kültür Sanat Ve Edebiyat Programı ile Anadolu imam hatip liselerinin ve imam hatip ortaokullarının ihtiyaç duyduğu alanlarda eğitimin iyileştirilmesine yönelik çalışmaları, okul gelişimine yönelik eylem ve faaliyetler ile öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlanması, öğrencilerin kültürel-sanatsal faaliyetlere yönlendirilmesi, bilgi ve becerilerinin artırılması, sanatsal çalışmalar, eserler ve ürünler ortaya koyabilmelerini desteklemeyi amaçlıyor.

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 77200 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.