YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞEHİT ZEYNEP SAĞIR KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PROJELERİYLE ERDEM DESTEK PROGRAMI PROJE KİTABINDA YER ALDI

Din öğretimi Genel Müdürlüğü imam hatip ortaokulu ve Anadolu imam hatip liselerinde öğrenim gören öğrencilerin akademik başarı, bilimsel, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetler ile millî, manevi, ahlaki, insani ve kültürel değerleri benimseyen ve koruyan bireyler olarak yetiştirilmesi amacıyla yürütülen, "Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli (ERDEM) Projesi" Destek Programı Proje Kitabı yayımlandı.
ŞEHİT ZEYNEP SAĞIR KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PROJELERİYLE ERDEM DESTEK PROGRAMI PROJE KİTABINDA YER ALDI

"Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli (ERDEM) Projesi" Destek Programı Projesi kapsamında altı ana başlıkta,  1108 proje başvurudan hibe desteği almaya hak kazanan 137 okul, planladıkları faaliyetleri başarıyla tamamladı.

İlimizden Şehit Zeynep Sağır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin Akademik Başarının Arttırılması kategorisinde '' İçindeki Cevheri Keşfeden Gençler'' projesiyle 23000 tl destek almaya hak kazandığı projeleri, hibe desteği almaya hak kazanan 137 okulun içine girerek ERDEM Destek Programı Proje Kitabında yayınlandı.

ERDEM Destek Programı Proje Kitabına ulaşmak için tıklayınız.

03-01-2023

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 77200 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.