YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YALOVA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE FİKİR ATÖLYESİ KURULDU

Müdürlüğümüz Özel Büro bünyesinde oluşturulan Yalova Fikir Atölyesi, bugün gerçekleştirdiği toplantıyla yol haritasını belirledi.
YALOVA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE FİKİR ATÖLYESİ KURULDU

Müdürlüğümüz Özel Büro bünyesinde Yalova Fikir Atölyesi adıyla yepyeni bir oluşuma imza atıldı.

Müdürlüğümüz ile kurumlar arasındaki iletişimi güçlendirecek ve kurumlarımız bünyesinde yürütülecek olan her türlü proje, atölye ve etkinliğe ilişkin çalışmaları koordine edecek olan Yalova Fikir Atölyesi, bugün İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim Akmeşe başkanlığında gerçekleştirdiği toplantıyla yol haritasını belirledi.

Yalova Fikir Atölyesinin kurum içi ve kurumlar arası etkileşimi artırmada büyük rol oynayacağını belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Akmeşe, okullarımızda yürütülen akademik çalışmaların yanı sıra kurumsal gelişimin de oluşturulan bu yapı üzerinden takip edileceğini ve bu atölye kapsamında yer alacak tüm çalışmalarla ilgili desteğin müdürlüğümüz tarafından verileceğini ifade etti.

Tüm okul ve kurumlarımızda varlık gösterecek olan Yalova Fikir Atölyesinin kapıları TÜBİTAK, TEKNOFEST, Erasmus, E-Twinning gibi ulusal ve uluslararası projelerden patent programlarına, akıl-zeka oyunlarından insan kaynakları çalışmaları ve büyükelçilik fonlarına, sportif faaliyetlerden kültür ve sanata kadar her türlü eğitim içeriğine ilişkin "Bir fikrim var!" diyen herkese açık olacak.

03-10-202203-10-2022

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 77200 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.