YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ KOORDİNASYON KURULU, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HALİL İBRAHİM AKMEŞE BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI

Yalova ilimizde yatırımları yapılan eğitim kurumlarımız, ödenek ihtiyaçları, eğitim öğretim faaliyetleri ve koordinasyon gerektiren tüm iş ve işlemler ile ilgili durumları değerlendirmek amacıyla İl Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi.
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ KOORDİNASYON KURULU, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HALİL İBRAHİM AKMEŞE BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim Akmeşe başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Eğitim Müfettişleri Başkanı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ve Şube Müdürlerimiz katıldı.

Uygulama Oteli Salonunda gerçekleştirilen toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Akmeşe, yeni eğitim öğretim yılının başlayacağı tarih olan 12 Eylül'e kadar okullarımızda tüm hazırlıkların tamamlanacağına vurgu yaptı. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı koordinasyonunda Tüm Türkiye'de yürütülen Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi çalışmalarının Ağustos ayı sonuna kadar tamamlanacağını da hatırlatarak proje kapsamında devam eden çalışmaların hassasiyetle sürdürülmesi hatırlatmasında bulundu.

İl milli eğitim müdür yardımcılarımız ve şube müdürlerimiz tarafından, gerçekleştirilen ve sürdürülen proje ve çalışmalar hakkında bilgi verilmesinin ardından ilçeler bünyesinde yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri ile ilçelerdeki yatırımlar ve ihtiyaçlara ilişkin olarak da ilçe milli eğitim müdürlerimiz tarafından bilgilendirmede bulunuldu.

15-08-2022

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 77200 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.