YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genel Müdür BİLGİLİ; 'Yalova Özel Eğitim Üssü Olacak'

29/11/2019
Genel Müdür BİLGİLİ; 'Yalova Özel Eğitim Üssü Olacak'

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Ahmet Emre BİLGİLİ, Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli'nde İlimiz Eğitim Yöneticileri ve Özel Eğitim Okul/Kurum Yöneticileri ile Değerlendirme Toplantısına katıldı.

"Yalova Özel Eğitim İşini Halletmiştir"

Yalova'da özel eğitimin geldiği noktaya değinen Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Ahmet Emre BİLGİLİ, "Yalova özel eğitim işini halletmiştir" ifadeleriyle özel eğitim alanında ortaya konan çalışmaları takdir etti.

Tasarruf çalışmalarına dikkat çeken BİLGİLİ, Bakan Yardımcımızın özel eğitim alanında desteğinim büyük olduğunu belirterek, "Özel eğitime pozitif ayrımcılık yapmak caizdir. Osmanlı için ufukların efendisi diye bahsederler. Bizde bu ecdadın torunları olarak gereğini yapalım. Ufkumuzu geniş tutalım. Donatım konusunda pozitif ayrımcılık yapalım. Yalova'yı özel eğitim üssü haline getirelim" ifadelerini kullandı.

Genel Müdür BİLGİLİ; "Bir işi yaparken gönlümüzü işin içine katarsak başarılı oluruz. Bu konuda gönlünü işin içine katarak çalışan İl Müdürümüze de yapmış olduğu azimli çalışmalarından ve gösterdiği emeklerden dolayı teşekkür ederim" dedi.


29-11-201929-11-201929-11-201929-11-2019

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.