YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Ulusal Kalite Ödülünde Yalova'da Büyük Artış!

11/09/2020
eTwinning Ulusal Kalite Ödülünde Yalova'da Büyük Artış!

Bakanlığımız Yenilikçi Teknolojiler Genel Müdürlüğü eTwinning Ulusal Destek Servisi tarafından koordine edilen eTwinning programı doğrultusunda, 2019 - 2020 eğitim öğretim yılında ilimiz genelinde gerçekleştirilen ulusal kalite etiketleri eTwinning Ulusal Destek Servisi tarafından değerlendirildi.

13 okulumuzda 20 öğretmenimizin 37 projede toplam 37 Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirildi.

eTwinning çalıştay ekibi ile birlikte çalıştay, iyi örneklerin paylaşılması ve bilgilendirme toplantıları  yapan eTwinning İl Koordinatörü Mevlüt Erdem  eTwinning projeleri kapsamında bir önceki yıl 5 öğretmenimizin 6 Ulusal Kalite Etiketi aldığı ilimizde, bu sayı bu yıl % 616 artış gösterdiğini ve toplam 37 ye yükseldiğini belirtti.

e-twinning Ulusal Kalite Ödülü'nde Yalova'da büyük artış olduğunu ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol, "İlimizde eTwinning çalışması yapan siz değerli meslektaşlarıma müteşekkirim. Sizlerin yürüttüğü projeler sayesinde okullarımız, hem ülkemizde hem de Avrupa boyutunda daha tanınır ve aktif hale gelmiştir. Yalovamızda eTwinning projeleri kapsamında öğretmenlere verilen kalite etiketleri ve okullarımıza verilen 'eTwinning okulu' etiketleri gün geçtikçe artmaktadır. Bu kapsamda kalite etiketi alan tüm projelerdeki yöneticilerimizi, il koordinatörümüzü, öğretmen arkadaşlarımızı ve öğrencilerimizi en kalbi duygularımla kutluyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum."  dedi. 

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.