YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EN YEŞİLAYCI KURUM ÖDÜLÜ

Yalova Milli Eğitime Bir Ödül De Yeşilay’dan
EN YEŞİLAYCI KURUM ÖDÜLÜ

      Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ödül Bayrağını Dalgalandırmaya Devam Ediyor

    Yeşilay Yürüyen Köşk Ödül Töreni’nde birçok kategoride kişi ve kuruma “En Yeşilaycı” ünvanıyla ödül verildi. Ödül verilen kişi ve kurumda Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü  En Yeşilaycı Kurum Ödülü’ne layık görüldü.

      Törende ´´Kurum´´ dalında ödüle layık görülen Ali Tosun’a, ödülünü Yeşilay Şube Başkanı Ali Faik Aydın takdim etti.

     Yalova İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tosun: “Böyle bir ödüle layık görülmüş olmak çok anlamlı. Tüm camiamız adına almış olduğumuz bu ödül için teşekkür ederim. Marifet iltifata tabidir. Alıcısı olmayan mal zayidir derler. Bu ödül bize gayret verir, maarif ordumuza daha güzel hizmetler yapma yönünde teşvik eder. Bu ödül, son nefesine kadar sürecek bir gönül görevine adeta nefer yazmaktır.

      Bu minvalde titiz bir çalışma sonucunda ödüle layık görülen sanatçı, medya mensubu, akademi, sporcu ve siyasetçimize tebriklerimi, takdirlerimi iletiyorum. Ben buradaki her ödül sahibinin bu payeyi iş ve özel hayatında onurla, gururla ama aynı zamanda bir vazife şuuruyla taşıyacağına inanıyorum. 

     Sayın Cumhurbaşkanımızın uyuşturu, sigara ve bağımlılık konusunda mücadeleci olduğunu biliyoruz. Riyasetteki düzenlemelerle çok önemli çalışmalar yapıldığını görüyoruz. Gençlerimiz geleceğimiz. Geleceğimizi en güzel şekilde emanet edeceğimiz gençlerimiz de bizim ayrıca sorumluluğumuzdur.” dedi.

    Gençleri korumanın, geleceği kurtarmak olduğu bilinciyle mücadeleye kararlılıkla devam edeceklerini dile getiren Müdür Ali Tosun, Yeşilay tarafından hayata geçirilmekte olan projelerin her birini önemsediğini ve son derece kıymetli bulduğunu, ilgili tüm kurum ve kuruluşların da Yeşilay’ın bu çalışmalarına gereken desteği vermelerini istedi. 

     Gerçekleşen etkinliklerde ve projelerde emeği geçen Yeşilay ekibine teşekkür etti.

 

19-07-201819-07-201819-07-201819-07-2018

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.