YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) Anlamlı Ziyaret

23/07/2020
Eğitim Yöneticileri ve  Uzmanları Derneği (EYUDER) Anlamlı Ziyaret

Eğitim Yöneticileri ve  Uzmanları Derneği (EYUDER) Yalova il temsilcisi Ümit Özşerbetçi ve  il yönetim kurulu üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol 'u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde ve başarı dileğinde bulundu.

Ziyarette,  Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği'nin faaliyetleri hakkında bilgi verildi. İşbirliği ve yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.

19-22 Kasım 2020' de yapılacak olan Uluslararası Eğitim Yönetimi Formu XI (EYFOR XI)' e yönelik ilde yapılan çalışmalar hakkında Müdürümüze bilgi verildi ve kendisi EYFOR XI' e davet edildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Abdülaziz Yeniyol, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, "ziyarete gelen misafirlerimize davet ve temenni için teşekkür ediyorum" dedi.

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.