YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Uygulama Eğitimi

13/03/2019
DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Uygulama Eğitimi

Bakanlığımızın 2023 eğitim vizyon planı,3. hedef olarak gösterilen ‘’Yabancı dil eğitiminde öğretmen nitelik ve yeterlilikleri yükseltilecek’’ maddesinden yola çıkarak, ilimizdeki İngilizce öğretmenlerinin alan metodolojisine hâkim olmalarının yanı sıra, dijital kaynakları kullanmalarına yönelik imkânlar sağlayan DynEd dil eğitim programının etkili ve verimli bir şekilde okullarımızda uygulanabilmesi için DynEd İl Sorumlusu Bahar AKINCI tarafından Uygulama Oteli Toplantı Salonunda DynEd dil eğitim sistemi kullanma ve uygulama eğitimi toplantısı yapıldı.

Toplantıya katılan İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Hüseyin ÇİBİR; DynEd dil eğitiminin ilimiz genelinde verimli bir şekilde kullanıldığı DynEd sistemini aktif kullanan öğrencilerin dil gelişimine yönelik öğretmenlerinden başarılı dönütler alındığını belirterek eğitime katılan tüm öğretmenlere teşekkür etti.

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.