YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilim, Sanat ve Tasarım Atölyeleri Yarı Yıl Tatilinde Öğrencileri Bekliyor

18/01/2019
Bilim, Sanat ve Tasarım Atölyeleri Yarı Yıl Tatilinde Öğrencileri Bekliyor

     

Bilim, Sanat Ve Tasarım Atölyeleri 19 Temmuz İlkokulu, Kardelen ve Saffet Çam Ortaokulu ve Adnan Menderes Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde tatil süresince açık olacak.

 

Eğitim öğretim birinci dönemini sorunsuz ve başarı ile tamamlandığını söyleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali Tosun; “Gayret ve fedakârlıkları sebebiyle maarif camiamızı bir kez daha can-ı gönülden kutluyorum. Bize bir harf öğreten kimsenin karşısında saygıyla eğilmeyi düstur edinmiş bir milletin mensupları olarak siz öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali Tosun; “Öğrencilerimizin bugün ve yarının başarılı bireyleri olarak hayat sürmeleri için el birliğiyle çalışıyoruz. Bu ortak çalışmalarla kurduğumuz atölyelerin çocuklarımızda hayat bulduğunu biliyoruz. Öğrencilerimizin içindeki insani ve vicdani güzelliklerini muhafaza ederek, problem çözen, üretken düşünen, yeniliğe açık, mizacına göre bilim ve teknolojide yetkin kişiler olarak; bilgi, beceri ve tecrübelerimizle donatıyoruz. Bunun bilinciyle tatil süresince açık bulunan atölyelerimize öğrencilerimizi ve velilerimizi bekliyoruz.” dedi.

 

2023 Eğitim Vizyonu kapsamında okul kapasite ve kalitesini geliştirmeyi hedefleyen çalışmaları vizyonuna katan, ileri görüşlü okul profilleri oluşturmak ve nitelikli bireyler yetiştirmek amacıyla oluşturulan bilim, sanat ve tasarım atölyeleri; öğrencilerimizin ve velilerimizin yarıyıl tatillerini verimli ve etkin geçirmelerine katkı sağlamak için tatil süresince hizmete açık olacaktır.

18-01-2019 18-01-201918-01-201918-01-2019 

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.