YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği'nden Ziyaret

20/09/2019
Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği'nden Ziyaret

Beden eğitimi Öğretmenleri Derneği "Okul Sporları ve Egzersiz" konusunda görüşmek üzere İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN'u makamında ziyaret etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN, Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği yönetimini makamında kabul etti. Sporun temelini oluşturan Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile ortaklaşa projeler üreterek kentte sporu yaygınlaştıracaklarını kaydetti.

Okulları sporla buluşturduklarını, tesis, malzeme ve diğer sorunların çözümünde önemli destek verdiklerini ifade eden Müdürümüz, "Okullara spor malzemesi konusunda desteklerimiz sürüyor. Öğrencileri spora yönlendirip, kötü alışkanlıklardan uzak tutuyoruz. Hedefimiz, geleceğimizi emanet edeceğimiz bağımlılıktan uzak, sağlıklı, zeki ve ahlaklı öğrenciler yetiştirmektir. Bu kapsamda Beden Eğitimi Öğretmenlerinin hakkını ödeyemeyiz" diye konuştu.

"Sonuç Odaklı Projeler Üretiyoruz"

Müdürümüz, Öğrencilerin sağlıklı akademik gelişimlerinin sağlanması; sanat, spor ve kültürel faaliyetlerde bulunması nedeniyle başlattığımız "Sanat, Spor ve Kültürle Tam Öğrenme Projesi" bu yılda devam edecek. Sonuç odaklı projelerin üretilmesi gerektiğini, Yalova olarak sporda altyapının oluştuğunu ifade ederek, hedeflerinin gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarmak ve spora kanalize etmek olduğunu dile getirdi.

20-09-2019

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.