YALOVA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Açık Kapı Projesi Birim Personellerinden Ziyaret

06/04/2018
Açık Kapı Projesi Birim Personellerinden Ziyaret

 

İçişleri Bakanlığı’ nın Açık Kapı Projesi kapsamında Valiliğimiz hizmet binası içerisinde oluşturulan Açık Kapı Birimi, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ali TOSUN’ u ziyaret ederek Açık Kapı Projesi ve Açık Kapı Birimi’nin faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.

Açık Kapı Sorumluları yaptıkları ziyarette; Açık Kapı Projesi’ nin, vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulan yeni bir kamu hizmeti olduğu, elektronik olarak ya da valilik ve kaymakamlıklarda bulunan Açık Kapı birimlerine yazılı olarak taleplerin iletilebileceği, Açık Kapı’ ya www.acikkapi.gov.tr internet adresinden’ de erişilebileceği ifade ettiler..

Müdürümüz; vatandaş odaklı bir yaklaşım benimseyerek, taleplere hızlı ve doğru çözümler üretmeyi, devletle vatandaş arasındaki karşılıklı iletişim ve güveni artırmayı amaçlayan Açık Kapı Projesi’nin hayırlara vesile olmasını temenni ederek, birim personellerine çalışmalarında başarılar diledi.

 06-04-201806-04-2018

Bahçelievler Mahallesi Şehit Ömer Faydalı Caddesi No 190 Merkez/YALOVA - 0226 811 00 25 (PBX) ... Ek Bina 0226 813 34 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.